Свіжевська Тетяна

Про автора:
Свіжевська Тетяна
Україна, м. Кіровоград
Сайт автора: інтернет-магазин фіалок – senpolia-tanya.kr.ua (каталог-продаж-поради)

Презентація сайту.

Символ сімейного щастя та благополуччя.

Як багато радості приносить нам зелений куточок нашого дому! Кожен господар обирає зелених „співмешканців” на свій смак. Комусь подобаються кактуси, комусь дифенбахія, кротон, цикламени, а хтось захоплюється геранню. Я присвятила свій сайт своїм улюбленим квітам – узамбарським фіалкам (сенполіям).

Адже завдяки своїй ніжній красі, компактності та пишному цвітінню (за належних умов фіалка може цвісти 9 місяців на рік!) вона по праву стає фаворитом підвіконня, створюючи в домі атмосферу затишку та спокою.

Фіалки – це рослини, які подарують Вам задоволення та радість від спілкування з ними. Зараз почався справжній „фіалковий бум”. Створюються та успішно працюють клуби фіалководів-колекціонерів, проводиться велика селекційна робота по виведенню нових сортів, у великих містах проводяться виставки, на яких фіалки виборюють призові місця. Ці рослини легко пристосовуються до кімнатних умов і при невеликому догляді можуть практично цілий рік радувати цвітінням. Я надаю перевагу фіалкам стандартних розмірів. Також люблю фіалки, які мають основний колір та „окантовку” контрастним кольором, а також якісь незвичайні сорти з родзинкою.

На сайті виставлені на продаж сорти, які процвіли максимально близько до характеристики селекціонера, що вивів даний сорт. Ціни, за якими я продаю посадковий матеріал, нижчі ніж на аналогічних сайтах-конкурентах. Зумовлено це тим, що моєю метою є не отримання якнайбільшої вигоди від моєї діяльності, а розповсюдження тієї краси, яку несуть нам ці диво-рослини та бажання миру та сімейного благополуччя у якнайбільшій кількості осель.

Отже, за посиланням: www.senpolia-tanya.kr.ua Ви маєте змогу поринути у цей дивовижний світ фіалок. Маю надію, що обрані Вами сорти надовго поселяться у Вашому домі та прикрасять його своєю неповторністю.

Подібні статті:

Новини від партнерів:

  1. Коментарів немає

Ви повинні увійти щоб залишити коментар.