FARMERAMA – онлайн гра для садівників-любителів

Будинок, сарай, грядки і худобу – FARMERAMA пропонує біологічно чистий фермерську життя!
На цьому клаптику землі тебе чекає непочатий край роботи. Однак онлайн-ігри повинні в першу чергу приносити задоволення, тому FARMERAMA – це справжнє задоволення для всіх фанатів посіву, прополки та збору багатого врожаю.

FARMERAMA - це онлайн-гра, у яку можна грати в інтернеті з тисячами реальним гравців-фермерів. Вирощуйте врожай і продавайте його перекупникам або самостійно торгуйтеся за кращу ціну на ринку!
Який фермер не мріє стати кращим тваринником і агрономом? Всі передумови для цього створені у розгалуженій інфраструктурі гри FARMERAMA. Відправляйтеся на своєму вантажівці в місто, викладайте вирощені біопродукти на ринкові лотки і торгуйте. А можете спробувати виконати сільгосп-спецзавдання!

FARMERAMA - це захоплююча колективна онлайн-гра!
Це джерело ком’юніті-функцій для кожного агронома! У «Сільському Альманасі» зібрані історії, рецепти, поради, анекдоти та оголошення колег-фермерів. Там же ви можете ділитися своїм досвідом і знаннями. Так онлайн-ігри стають сполучною ланкою з величезним ком’юніті однодумців!

Крім того, «Сільський Альманах» – це справжнє керівництво з рослинництва, тваринництва і премудростям фермерства. Грати разом веселіше! Вирощують з друзями Квітка Дружби, даруєте колегам хліва або надсилайте посилки з овочами та фруктами. Дрібниці, а приємно! Саме так зав’язується і зміцнюється дружба не тільки в сільській місцевості, а й у віртуальному просторі. В онлайн-ігри грати дуже просто: відкривайте веб-браузер, заходите в гру і справа в капелюсі! Натягуйте гумові чоботи і за справу!

Сторінка гри Фермерама: http://ru.farmerama.bigpoint.com/


Новини від партнерів:

  1. Коментарів немає

Ви повинні увійти щоб залишити коментар.