Китайська троянда

Гібіксус китайський або китайська троянда – вічнозелений чагарник або маленьке дерево до 4,5 м висотою з бурою, іноді майже чорною корою на старих пагонах. Квітне майже цілий рік. Квітки цвітуть лише день або два, але при правильному webcams dorset uk догляді нові бутони з’являтимуться з весни до осені.

Гібіскус досить теплолюбний. Влітку він комфортно почувається при температурі близько 20-25 градусів. Взимку при температурі плюс 15-20 градусів, мінімум 13 градусів. Рослина світлолюбна, надає перевагу яскравому розсіяному світлу з невеликою кількістю сонячного проміння. Взимку рослині потрібне світле приміщення. Найкраще місце для гібіскуса на східному або західному вікні. На південному вікні знадобиться притінення в найжаркіші години. З весни до осені рослину поливають рясно. Ґрунт повинен бути постійно вологим. Взимку поливайте помірно. Слід уникати перезволожений земляної грудки.

Розмножують гібіскус стебловими живцями, які краще укорінювати в липні-серпні. Однорічні здерев’янілі пагони завдовжки 10-15 см укорінюють у землесуміші, що складається з листяної землі, перегною та піску у співвідношенні 1:1:2. Живці накривають поліетиленовою плівкою; при укоріненні температура ґрунту повинна бути не менш як плюс 24 градуси. Живці http://lakeforktattoos.org/dating-99760-rr4 укорінюються через місяць, після цього їх висаджують у горщики діаметром до 8 см або в іншу простору посудину із землесумішшю, що складається з дернової, перегнійної та листяної землі і промитого річкового піску у http://linconpictureframes.com/lw/54z-speed-dating-the-movie/ співвідношенні 4:4:2:2. Щоб молоді рослини не витягувалися і розвивалися бічні пагони, їх обрізають. Квіткові бруньки переважно закладаються на пагонах 3-4-го порядку галуження, тому до прищеплення й обрізання головного і бічних пагонів приступають тоді, коли вони досягнуть 8-10 см довжини. Від моменту обрізання і прищеплення до цвітіння минає 3-3,5 місяця. Пересаджувати китайську троянду можна щороку – залежно від її розвитку. Найкраще пересаджувати рослину в березні-квітні. Основні шкідники гібіскуса – павутинний кліщ, тля, а також пошкодження сірою гниллю.

,


Новини від партнерів:

  1. Коментарів немає

Ви повинні увійти щоб залишити коментар.