Квіти – санітари

Кімнатні квіти не лише прикрашають наші приміщення, вони ще й виконують роль санітарів дому – чудова профілактика від усіляких вірусів, простуди та нервових розладів. Не всі, але дуже багато. Ось деякі з них.

ПЛЮЩ

Ця ліана стоїть на початку списку кімнатних рослин – освіжувачів повітря. Його зелень може займати велику площу, навіть цілу стіну. Прийнято вважати, що плющ тіневитривалий, однак його строкате листя дуже любить яскраве світло. Ця рослина надає перевагу прохолоді без різких перепадів. До вологи вимогливий – ґрунт завжди повинен бути вологим. АСПАРАГУС

Просто необхідний у приміщеннях з електронікою, вентиляцією, які піднімають часточки пилюки в повітря. Аспарагус знижує концентрацію шкідливих домішок у два рази. Декоративності рослині надає листя у вигляді голок, що зібрані в пишні букетики. Дрібні білі квіточки з часом перетворюються на яскраво-червоні ягоди, які довго висять, прикрашаючи рослину. Аспарагус зовсім не вибагливий і не вимогливий до температури, але не переносить яскравого сонця, полюбляє розсіяне світло. Взимку надає перевагу обприскуванню.

СПАТІФІЛІУМ

Рослина добре зволожує і збагачує озоном повітря, а також очищає його від шкідливого фенолу. У великому горщику спатифілум може розростися у великий кущ. Вологолюбна і теплолюбна рослина. Не любить протягів, добре переносить затінок.

, ,


Новини від партнерів:

  1. Коментарів немає

Ви повинні увійти щоб залишити коментар.