Архів дописів | ‘Сайт дня’

Аукціон квітів Голандії

Весна в Голландії схожа на свято. Після затяжної осені та похмурої зими голландці, як ніхто інший, чекають приходу теплих сонячних днів. На дорогах з’являється більше велосипедистів, на вуличні тераси виносять стільці, а на обличчях людей виграє щира посмішка. І квіти… Багато-багато квітів!

Служба доставки квітів UFL отримала чудову нагоду побачити все це на власні очі. Наша фірма здійснює доставку квіткових композицій та подарунків у більш, ніж 150 країн світу протягом 11 років. Широка партнерська база, багатий досвід роботи з клієнтами та високий рівень якості дозволили нам посісти одне з провідних місць у цій галузі в Україні. Оскільки наша робота тісно пов’язана з квітами, ми просто не могли пропустити таку вагому подію квіткового світу, як квітковий аукціон Флора Холланд. Читати повністю »

, ,

5 Коментарів


Хризантема в горщиках

 

У моєму саду росте величезна кількість рослин. Це і багаторічники, і цибулинні, і кімнатні, і навіть декоративні чагарники.

Мені все цікаво виростити, випробувати в наших умовах. Щось приживається одразу, а щось без жалю викидається. Але з чим я не розлучуся ніколи – це хризантема. Хризантема – це одне з моїх численних захоплень, причому найулюбленіше, що переходить в хворобу. В мій організм “квітковий вірус” потрапив ще в дитинстві і з тих пір стрімко прогресує, особливо в останні роки, коли ринок рослин наповнений таким різноманіттям, що пройти повз якусь нову рослини просто неможливо. Читати повністю »

Коментарів немає


Сайт “Життя Рослин”

Сайт «Життя Рослин» задуманий як інформаційно-комерційний проект, що не зменшує ступеня його пізнавальності. Ми намагаємося дати відвідувачеві максимум інформації про вирощування і розмноження рослин у домашніх умовах, правила догляду за популярними кімнатними та іншими рослинами.

До ваших послуг – каталог, що постійно поповнюється новими барвистими фотографіями, книги про рослини відомих авторів, статті на рослинну тематику. Читати повністю »

Коментарів немає


Сторінка 1 із 212