Хризантема в горщиках

 

У моєму саду росте величезна кількість рослин. Це і багаторічники, і цибулинні, і кімнатні, і навіть декоративні чагарники.

Мені все цікаво виростити, випробувати в наших умовах. Щось приживається одразу, а щось без жалю викидається. Але з чим я не розлучуся ніколи – це хризантема. Хризантема – це одне з моїх численних захоплень, причому найулюбленіше, що переходить в хворобу. В мій організм “квітковий вірус” потрапив ще в дитинстві і з тих пір стрімко прогресує, особливо в останні роки, коли ринок рослин наповнений таким різноманіттям, що пройти повз якусь нову рослини просто неможливо.
Кожен день я отримую дуже багато листів і дзвінків з різними питаннями. Ось тоді й виникло бажання узагальнити все, що вдалося зібрати за багато років.

Сподіваємося, що отримана на нашому сайті інформація допоможе вам без всяких проблем вирощувати цю чудову квітку. Запрошуємо завітати на www.chrisantema.com.ua. Також на нашому сайті ви знайдете товари для вирощування рослин, а саме, горщики технічні для вирощування розсади,підвісні кашпо для ампельних рослин та інше.


Новини від партнерів:

  1. Коментарів немає

Ви повинні увійти щоб залишити коментар.