Сайт “Життя Рослин”

Сайт «Життя Рослин» задуманий як інформаційно-комерційний проект, що не зменшує ступеня його пізнавальності. Ми намагаємося дати відвідувачеві максимум інформації про вирощування і розмноження рослин у домашніх умовах, правила догляду за популярними кімнатними та іншими рослинами.

До ваших послуг – каталог, що постійно поповнюється новими барвистими фотографіями, книги про рослини відомих авторів, статті на рослинну тематику.

У каталозі рослини розміщені по категоріях: декоративнолистні, декоративноквітучі, кактуси та сукуленти, цибулинні рослини, орхідеї, садові рослини, папороті, пальми, хвойні рослини, плодові та ягідні дерева.

У категоріях представлені найбільш поширені рослини для дому і саду. По більшості рослин розміщено короткий опис, популярні види або сорти, правила розміщення і догляду, спосіб розмноження, підготовка до зимівлі, цікаві факти.

Каталог постійно наповнюється яскравими авторськими фотографіями своїх домашніх улюбленців. Більше 216 рослин в 2012 році – мета на наступний рік.

Догляд за рослинами: статті в короткій формі дають відповіді на питання, що стосуються вибору і придбання рослин, освітлення, теплового режиму, поливу і вологості повітря.
Наприклад, у статті «Вологість повітря» дано пояснення:
– Чому важлива вологість повітря і чим загрожує рослині сухе повітря;
– Як можна підвищити вологість повітря і як правильно обприскувати рослини;
– Яким рослинам сухе повітря краще, а яким необхідна вологість
Для того, щоб надавати актуальну і потрібну інформацію про різні аспекти догляду, нам потрібен зворотний зв’язок з читачами сайту. Будемо вдячні за запитання відвідувачів, що виникають у них в процесі вирощування рослин.

В наступному році плануємо додати статті про пересадку, удобрювання, формування та обрізку рослин, розмноження, про захист від хвороб і шкідників, про ґрунти (субстрати), посуд та інвентар.

Література про рослини. Більше 50 книг відомих авторів: Джон Брукс, Д.Г. Хессайон, К. Брікелл, Ю. Б. Марковський, М.С. Александрова та інші. Основна тематика розділу – ілюстровані каталоги і описи кімнатних рослин, також представлені книги про сад та город, про кактуси, бонсай, про плануванні саду та ландшафтний дизайн.

На сайті всі книги для скачування розміщені тільки для ознайомлення, оскільки не можна забувати, що у кожного літературного видання є законний правовласник.

Статті про рослини – наймолодший розділ сайту. У міру наших можливостей розділ буде наповнюватися статтями про різноманітні рослини, про умови їх вирощування, інтерв’ю з практикуючими квіткарями та садівниками.

В планах: створення інтернет-магазину з продажу рослин, форуму для відвідувачів, які захоплюються темою рослинництва, дошки оголошень по продажу-купівлі-обміну своїх рослин.
Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого сайту в будь-який час доби.
Рослинництво – справа благородна. Давайте займатися ним разом. Будемо вдячні за Ваші коментарі, питання та побажання.

З повагою, Життя Рослин  – http://floralife.com.ua


Новини від партнерів:

  1. Коментарів немає

Ви повинні увійти щоб залишити коментар.