Архів дописів | ‘Статті’

Аукціон квітів Голандії

Весна в Голландії схожа на свято. Після затяжної осені та похмурої зими голландці, як ніхто інший, чекають приходу теплих сонячних днів. На дорогах з’являється більше велосипедистів, на вуличні тераси виносять стільці, а на обличчях людей виграє щира посмішка. І квіти… Багато-багато квітів!

Служба доставки квітів UFL отримала чудову нагоду побачити все це на власні очі. Наша фірма здійснює доставку квіткових композицій та подарунків у більш, ніж 150 країн світу протягом 11 років. Широка партнерська база, багатий досвід роботи з клієнтами та високий рівень якості дозволили нам посісти одне з провідних місць у цій галузі в Україні. Оскільки наша робота тісно пов’язана з квітами, ми просто не могли пропустити таку вагому подію квіткового світу, як квітковий аукціон Флора Холланд. Читати повністю »

, ,

5 Коментарів


Троянди Девіда Остіна

Девід Остін – селекціонер троянд, спеціаліст по вирощуванню і автор. Його перший сорт троянд, запашний Constans Spry, був випущений в 1961 році. З тих пір він створив близько двохсот Англійських троянд. Кілька нових троянд, які створив він  викликали такий ажіотаж в світі садівництва, який ще не викликали жодні сорти до того. Читати повністю »

Коментарів немає


І кава… з грядки (соя кавова)

Як вважають провідні дієтологи світу, в ХХІ столітті харчі із бобових рослин стануть основою здорового харчування людини. Особлива роль буде відведена сої, білок якої за своїм складом та біологічною цінністю є рівноцінним і, до того ж, екологічно чистим замінником білків тваринного походження. Він легко засвоюється, низькокалорійний, має лікувальні властивості, виводить з організму шкідливі речовини, запобігає онкологічним захворюванням. Споживання соєвих продуктів також значно покращує результати лікування та профілактики ожиріння, анемії, порушень нервової системи, цукрового діабету, захворювань травного тракту, нирок, печінки, жовчних шляхів і т.д. Читати повністю »

Коментарів немає


Сторінка 1 із 212