Аукціон квітів Голандії

Весна в Голландії схожа на свято. Після затяжної осені та похмурої зими голландці, як ніхто інший, чекають приходу теплих сонячних днів. На дорогах з’являється більше велосипедистів, на вуличні тераси виносять стільці, а на обличчях людей виграє щира посмішка. І квіти… Багато-багато квітів!

Служба доставки квітів UFL отримала чудову нагоду побачити все це на власні очі. Наша фірма здійснює доставку квіткових композицій та подарунків у більш, ніж 150 країн світу протягом 11 років. Широка партнерська база, багатий досвід роботи з клієнтами та високий рівень якості дозволили нам посісти одне з провідних місць у цій галузі в Україні. Оскільки наша робота тісно пов’язана з квітами, ми просто не могли пропустити таку вагому подію квіткового світу, як квітковий аукціон Флора Холланд.

Знайомство з сонячною країною

Голландія зустріла нас, крім відмінних доріг, рідким дощиком. Він тут доволі часте явище через близькість країни до моря. Але, можливо, завдяки цьому природному поливу в Голландії так добре ростуть квіти і рослини.

Перший день в Амстердамі ми провели як звичайні туристи. Одразу з центрального вокзалу ми сіли на туристичний автобус для оглядової екскурсії по місту. Амстердам – неймовірно гарне місто, з безліччю мостів і каналів. Столиця вразила нас не тільки своєю вишуканою архітектурою і незабутніми пейзажами, а й активним дозвіллям: музеї, театри, ресторани, магазини та багато іншого, що й приваблює сюди близько 4 мільйонів туристів щороку. До речі, саме в Амстердамі знаходиться музей всесвітньо відомого пива Heineken Experience, де ми з задоволенням провели 4 години.

Особливої уваги заслуговує одна з головних визначних пам’яток міста – Bloemenmarket, єдиний у світі квітковий плавучий ринок. Магазини розташовані на понтонах, що тягнуться вздовж набережної каналу Сінгел. Тут можна насолодитися чудовим квітковим ароматом, придбати недорого різноманітні, в тому числі екзотичні квіти, готові букети, сухоцвіти, горшкові рослини, цибулини, насіння, коріння, грунт, сувеніри та багато іншого.


Квітковий рай у Алсмері

Місто Алсмер знаходиться на відстані 13 км від Амстердаму. Саме тут і проходить всесвітньо відомий аукціон квіткової компанії Flora Holland, яка контролює понад 90% ринку зрізаних квітів Голландії.

Аукціон починає свою роботу о 6 ранку. Для туристів і туристичних груп є окремий вхід, який відкривається на годину пізніше. Купивши квиток, ми потрапили на спеціальний міст, розташований в декількох метрах над приміщеннями складу площею понад 900 тис. кв. метрів.

Перед нами відкрився цілий океан квітів і рослин різноманітних відтінків, форм і видів. Зверху склад схожий на величезний мурашник: кількасот працівників хаотично рухаються по складу пішки або на електромобілях, вантажать, вивантажують, сортують або переміщують візки з квітами.

Сам аукціон проходить в декількох окремих залах, розташованих амфітеатром. За столами зі спеціальними кнопками сидять покупці, перед якими – великий аукціонний годинник зі стрілкою, вона рухається від максимальної ціни лота до мінімальної. Партія товару дістається тому, хто першим натисне кнопку, підтвердивши ціну. В цей час візки з квітами, виставленими на аукціон, автоматичним конвеєром пересуваються по залу, щоб покупці могли наживо оцінити колір і зовнішній вигляд товару. Протягом години після покупки сформований замовлення вже готове до відправлення – в магазини чи аеропорт.

Щоденно тут продаються близько 20 мільйонів квітів з усього світу. Основні країни-постачальники – Голландія, Кенія, Ізраїль, Ефіопія, Еквадор та Німеччини. Найчастіше купують троянди, тюльпани, лілії, гербери і хризантеми. Клієнтами FloraHolland є компанії-покупці з 58 країн світу. Саме звідси, з невеликого містечка Алсмер, починають шлях прекрасні квіти, які потім радують своїх одержувачів у всіх куточках земної кулі. Усе це захоплююче дійство варте того, аби побачити на власні очі!

Автор – служба доставка квітів sendflowers.ua


, ,


Новини від партнерів:

 1. #1 від Ната в квітня 7, 2015 - 11:57

  неймовірно! цікаво заглянути за лаштунки))

 2. #2 від Антон в квітня 7, 2015 - 12:03

  Пора и в Украине делать подобное!!

 3. #3 від Євген в квітня 7, 2015 - 12:04

  Цікава стаття!

  До речі, замовлял у цій службі квіти. Зостався задоволений!

 4. #4 від Ольга в квітня 7, 2015 - 12:05

  Супер!

 5. #5 від Маруся в квітня 7, 2015 - 12:05

  Цікаво! Не знала, що квіти продаються партіями на аукціоні))

Ви повинні увійти щоб залишити коментар.