Троянди Девіда Остіна

Девід Остін – селекціонер троянд, спеціаліст по вирощуванню і автор. Його перший сорт троянд, запашний Constans Spry, був випущений в 1961 році. З тих пір він створив близько двохсот Англійських троянд. Кілька нових троянд, які створив він  викликали такий ажіотаж в світі садівництва, який ще не викликали жодні сорти до того.Компанія «David Austin Roses» була заснована в 1969 році і навіть до сьогодні залишається сімейним бізнесом. Не дивлячись на поважний вік (видатний селекціонер народився в 1926 році), Девід Остін як і раніше проводить більшу частину свого часу у власному розпліднику в Шропширі разом зі своїм старшим сином, якого також звати Девід. Також ця видатна людина  була удостоєна звання офіцера Ордена Британської Імперії у 2007 році. Був нагороджений медаллю «Знак Пошани від Королівського товариства садівництва» в 2003 році за заслуги в садівництві. Він отримав звання почесного магістра в Університеті Східного Лондону за його досягнення у вирощуванні та розведенні троянд. Його оригінальна книга “Англійські троянди” була удостоєна призу за кращу книгу по садівництву у 1994  році від спілки письменників-садівників.

Сьогодні Англійські троянди Девіда Остіна  вирощують в кожній країні , де люблять цей вид квітів, і вони завойовують численні нагороди. Компанія виграла чотирнадцять золотих медалей за оформлення виставочних місць на виставках квітів в Челсі.

Троянди Девіда Остіна мають ряд особливостей, які вигідно вирізняють їх на фоні інших Англійських троянд

Троянди Остіна утворюють прекрасні трояндові кущі, що ідеально підходять для живої огорожі.

Англійські троянди призначені для використання у змішаних живих огорожах, де їх славні чагарникові форми мають великий вплив. Ці рослини формують густі, витончені, стрункі чагарники, що робить їх неймовірно універсальними в саду, незалежно від того чи це традиційний трояндовий сад або сад з трав’янистими багаторічниками, де їх тривале цвітіння є дуже корисним.

Також сорти троянд Девіда Остіна славляться своєю різноманітністю і силою своїх ароматів.

Розрізняють  п’ять основних категорій  ароматів  Англійських троянд, хоча є багато сортів, які мають складний аромат, який поєднує елементи з декількох груп ароматів. Так Jude The Obscure і Lady Emma Hamilton  володіють смачним фруктовим ароматом.

Gertrude Jekyll  має типовий аромат Старовинної англійської троянди, сильний і прекрасно збалансований. Constance Spry володіє класичним ароматом мірри. Golden Celebration має сильний аромат чайної троянди з фруктовими нотками, в той час як Charles Darwin володіє ароматом чаю з квітковими нотками, змішаними з лимоном. Аромат Generous Gardener є  прекрасним поєднанням мускусу, мірри і зів’ялої троянди.

Як правило, вони мають багато пелюсток і стильових форм квітки.

Прекрасні розділені на 4 частини розетки  William Shakespeare 2000 містять близько 120 пелюсток. Складені пелюстки створюють прекрасну гру світла і тіні, що надає ефекту оксамиту даній квітці. Teasing Georgia має великі чашовидні  квіти. Кожна квітка  її складається із близько 110 витончено складених і прекрасно організованих пелюсток.

Вони є дуже здоровими і надійними.

Протягом багатьох років при розведенні особливу увагу звертали на здоров’я і силу сорту. В результаті, троянди Девіда Остіна виключно стійкі до хвороб і надійні.

Цвітуть декілька разів за сезон.

На відміну від більшості Старовинних Англійських, троянди Девіда Остіна  цвітуть два або три рази протягом сезону. Всі ці троянди легко доглядати і тому вони відмінно повторно цвітуть.

 


Новини від партнерів:

  1. Коментарів немає

Ви повинні увійти щоб залишити коментар.