Архів дописів | ‘Земельна ділянка’

Пасифлори

Пасифлора – одна з найцікавіших рослин. Велика кількість видів і спеціально створених гібридів, різних розмірів, світлового та температурного режимів, дають змогу використовувати ці красиві та тривалоквітучі ліани (є ще види кущові та напівкущові, рідко – невеличкі деревця) практично скрізь. Усі пасифлори – дводомні рослини. їх квітки мають як у чоловічі (тичинки), так і жіночі (маточки) органи розмноження. Для успішного запліднення необхідно не тільки потрапляння пилку на приймочку маточки, а й повне її проникнення в глиб приймочки, де утвориться потім зав’язь, яка пізніше утворить повноцінний плід. В природі пасифлори дуже часто розмножуються вегетативно. В домашніх умовах пасифлори розмножують і тим, і іншим способами. Читати повністю »

Коментарів немає


Медініла

У неї гарне все: не лише квіти, а й листя, і навіть кора. Та й вимоги, як у принцеси. Вона не переносить протягів, протягом усього року потрібна висока температура утримання (+ 20-24 градуси), виняток – період спокою у грудні та січні. В цей час у рослини закладаються квіткові бруньки і квітці потрібна понижена (+ 15 градусів) температура.

Медініла вразлива: яскраве сонце може викликати появу на листках коричневих плям. Натомість брак світла стримує її ріст і квітування. Рослина потребує вологи, хоча не полюбляє перезволоження. Коли ж повітря надто сухе, листя медініли сохне. Вона добре росте у легкокислому торфі.

Коментарів немає


Травень у квітнику

У травні висівають у відкритий ґрунт холодостійкі однолітні квіткові культури, які вирощують безрозсадним способом: айстру, в’юнок, годецію, гіпсофілу, космею, настурцію, ешольцію. Насіння акуратно розкладають чи розкидають у квітнику та засипають шаром землі, висота якого у три-п’ять разів більша, ніж розмір однієї насінини.

Важливо: щоб максимально полегшити процес висівання, потрібно перемішати дрібне насіння з сухим піском. Ґрунт після висівання потрібно полити. Читати повністю »

Коментарів немає


Сторінка 1 із 12123456789101112